אתר אא מקלחונים- תקנון החברה

התקנון ניתן לשינוי בכל עת ובכל זמן ע”י “א.א מקלחונים”, על פי שיקול דעתו הבלעדי של “א.א מקלחונים”.
אתר aa-miklahonim.co.il (להלן: “האתר”) שמופעל ע”י חברת “א.א מקלחונים” (להלן: “א.א מקלחונים”), הינו אתר מסחר אלקטרוני, הקניה באתר הינה באמצעות מכירה אישיות.
התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם הוא מיועד לנשים וגברים כאחד.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר/חנות, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין “א.א מקלחונים”. עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. כל שימוש באתר יחייב את הלקוח לפי תנאי התקנון, ולא תתקבל כל טענה מצד הלקוח, לאחר שפעל לפי תקנון זה.

המכירות באתר אא מקלחונים

“א.א מקלחונים”, מאפשרת לך לרכוש מוצרים דרך האתר בדרך קלה ומהירה, ובמחירים תחרותיים, מיצרן המקלחונים  בישראל.
עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג מחיר הכולל את פרטיו של המוצר המוצע למכירה, מחיר המחירון של המוצר המוצע למכירה כפי שמוצג במחירון היצרן ל “א.א מקלחונים”, ואת מחיר המכירה באתר.
מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע “א.א מקלחונים,” בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תירשם במחשבי “א.א מקלחונים” ותטופל בהתאם.
עסקה בתשלומים כפופה להיתר עסקה של חברת כרטיסי האשראי

חשוב להבהיר, העברת פרטים ל “א.א מקלחונים”, מאשרת  ל “א.א מקלחונים”, לבצע דיוור ישיר של מוצרי “א.א מקלחונים”, יובהר ויודגש, משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את “א.א מקלחונים” חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.

כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר,
סימני לוגו (LOGO) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הינם בבעלות בלעדית של “א.א מקלחונים”, ו/או מי מטעמה. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא אם כן “א.א מקלחונים”, נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש בלבד.

רישומי המחשב של “א.א מקלחונים” ואו מי מטעמה, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור סופי ע”י חברות האשראי .
במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח/האספקה רק החל ממועד אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי ואו תאריך המדידה. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהא רשאית “א.א מקלחונים”, לבטל את ההזמנה לאלתר.

(ז)”א.א מקלחונים”, יציגו באתר פרטים כגון תאור המוצר/שירות/מחיר, אחריות על המוצר בקשר למוצריהם ושירותיהם. פרטים נוספים ובירורים ,ניתן לפנות לשרות הלקוחות או בדואר אלקטרוני או בטלפון.
ביטול עסקה
הגבלת זכות ביטול
הזמנות של מקלחונים אינן ניתנות לביטול ו/שינוי לאחר ביצוע ההזמנה.
הפריטים המוצגים באתר הינם להמחשה בלבד, כל הזמנת לקוח, מחייבת ייצור מיוחד לפי מידה ולכן לא ניתן יהיה לבטל הזמנה לאחר שאושרה/אושררה. וזאת עפ”י חוק  הגנת הצרכן, התשמ”א– 1981,הגבלת זכות ביטול.

שיטות המכירה באתר

במידה ומתאפשר איסוף עצמי של מוצר לא יחוייב הלקוח בדמי הטיפול והמשלוח המצוינים באתר. (חוץ מדמי מדידה במידה ובוצעה)
למען הסר ספק, על מוצרים שנאספו באופן עצמאי אין אחריות!
“א.א מקלחונים”, עושה את כל המאמצים בכדי להגן על פרטיות המשתמש .
ברשת האינטרנט הישראלית והעולמית נעשים ללא הפסקה נסיונות חדירה
לאתרי המכירה השונים בכדי לגרום לנזקים ובכדי לדלות מידע אודות הלקוחות.
“א.א מקלחונים”, עושה את מירב המאמצים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ותוכנות אבטחה מהמתקדמות בעולם בכדי למנוע גישה לשרת החברה.
במקרה של נסיונות חדירה ממושכים עלולות להיות נפילות מחירים של עשרות אחוזים ממחיר השוק או דחיית גישה של המשתמש ע”י האתר. לכן, בשום תנאי לא תחשב מכירה זו כמכירה, למרות שנשלח ע”י המערכת מייל המאשר קניה.

 

שירות לקוחות

כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני או הויזואלי של המוצר,למידע על תפעול המוצר,אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לנציגי שרות הלקוחות שלנו .
צוות “א.א מקלחונים”, יעמוד לרשותכם בכל שאלה הקשורה לרכישת מוצר באתר/ואו בחנות ובכל נושא בכדי להפוך את הקניה לנוחה ונעימה.
טלפון : 03-6034060
פקס :03-5343702

אספקת מוצרים

שים לב !ימי שישי ,שבתות ערבי חג וחג אינם נחשבים לימי עסקים!
“א.א מקלחונים”, תפעל כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה של המוצרים 14 ימים מרגע אישור העסקה ע”י חברת האשראי ואו מועד המדידה .
“א.א מקלחונים”, מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי והתקבל אישור לעסקה מחברות האשראי. אספקה לבית לקוח בתוספת תשלום.

משלוחים לקיבוצים, מושבים, יהודה ושומרון וכפרים בתוספת מחיר על פי הנקבע על ידי “א.א מקלחונים”.
“א.א מקלחונים”, לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או פעולות איבה/טרור/מלחמה או מאירועים שאינם בשליטתם של “א.א מקלחונים”, לרבות שביתות ,השבתות וכיוצ”ב.
למרות האמור לעיל, “א.א מקלחונים”, תנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי לפתור את הבעיות שתתעוררנה.
בכל מקרה אספקה מעבר לקו הירוק לפי שיקול דעתה הבלעדי של “א.א מקלחונים” ובתוספת מחיר הובלה “א.א מקלחונים” מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.
זמני אספקת המוצרים יחושבו החל מיום אישור ההזמנה על ידי חברת האשראי/התשלום המלא/אישור מדידה .
זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (`ימי א` עד ה`) .

 

מועדי המכירה

האתר פעיל 24 שעות ביממה 365 יום בשנה.

 

נוהלי מכירה


ניתן לרכוש כל השנה 24 שעות ביממה בכפוף לתנאים בדף המכירה.

עדכון האתר

“א.א מקלחונים”, תעשה כמיטב יכולתה לעדכן האתר.
משלוח דואר אלקטרוני אינו מהווה ראיה או אישור על ביצוע הפעולה .
“א.א מקלחונים”, עורכת בקרת מלאי על המוצרים המפורסמים על ידה בתדירות גבוהה ביותר, ראוי לציון כי המוצרים המפורסמים באתר ניתנים להזמנות מיידיות ע”י הצרכן, אלא אם כן צוין אחרת. חשוב להדגיש כי “א.א מקלחונים”, איננה עורכת פרסום פיתוי, משמע הצגת מוצרים למכירה תוך ידיעה כי אינם נמצאים במלאי.

מי רשאי להשתמש באתר

כל אדם שאינו קטין (מעל גיל 18), השתמשת באתר והנך מתחת לגיל 18 יראו את השימוש באתר כאילו קיבלת אישור מהאפוטרופוס.
המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד, חברה , ו/או עוסק מורשה הרשום כדין במדינת ישראל.
המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי תקף, שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
המשתמש הוא בעל דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת הרשומה במרשם האוכלוסין בישראל.

 

עדכון מחירים

צוות “א.א מקלחונים”, מעדכן מחירים מעת לעת על מנת להבטיח את המחיר הריאלי ביותר עבור הלקוח, עדכונים אשר מצריכים עבודה אנושית קשה. במידה ונפלה טעות אנוש חריגה, טעות בהקלדה, השמטת ספרה אשר גובלת בחריגה ממחיר המוצר בשוק, “א.א מקלחונים”, איננה מתחייבת לספק מוצר זה. “א.א מקלחונים”, מתחייבת בזאת כי טעויות כדלקמן עלולות להיווצר בתום לב בלבד ויש לראותן כטעויות אנוש. במידה ומתעורר ספק בנוגע למחירו של מוצר מסוים,יש לפנות מיד לשירות הלקוחות בטלפון שמספרו: 036034060.
שבר או פגם במוצר עשוי להיווצר במהלך היצור, יגרום לעיכוב בזמן אספקת המוצר, אך לא יהווה עילה לביטול ההזמנה..

 

אחריות למוצרים

אתר “א.א מקלחונים”, מתחייב כלפי הצרכן לבחור שיצרן המקלחונים אמין ומספק לצרכן מוצרים איכותיים ושירות ברמה גבוהה.
במקרה של תלונת צרכן שאינה מטופלת כראוי ע”י הספק/יצרן, לפעול מול הספק/יצרן עבור הצרכן ולדאוג שהתלונה תטופל בשביעות רצון הצרכן.
* תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות
באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
* הזמנת מוצרים ללא מדידה מטעם חברת א.א מקלחונים באחריות הלקוח, במידה והמוצרים שנרכשו לא מתאימים לתנאי השטח של הלקוח, לא יתקבל החזר כספי או/ו קבלת הסחורה בחזרה ולא תתאפשר ביטול עסקה.

*”א.א מקלחונים”, אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.
*”א.א מקלחונים”, ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק שהוא ישיר או עקיף, שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז “א.א מקלחונים”, שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, “א.א מקלחונים”, לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על מבצע הפעולה בלבד ועל חשבונו.
קניין רוחני
השם “א.א מקלחונים”, וכל זכויות הקניין הרוחני ב “א.א מקלחונים”, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הינם רכושה של החברה בלבד. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים בלא קבלת רשותה המפורשת של “א.א מקלחונים”, מראש ובכתב.

הפרשנות והאכיפה של תקנון זה ,מחלוקת או סכסוך יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל,ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט ועל השימוש ב “א.א מקלחונים”, יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

 

מדיניות פרטיות

אתר www.aa-miklahonim.co.il פועל ע”פ נוהלי משרד המשפטים לניהול מאגר מידע רשום ומתחייב לא לעשות שימוש מסחרי או כל שימוש אחר בפרטיך האישיים
מעבר לביצוע המכירות באתר ועדכונים !
ניתן ליצור קשר עם אחראי על פרטיות האתר בכתובת מייל הבאה :
sales@aa-miklahonim.co.il