מאמרים, עמוד הבית

עיצוב מקלחונים

אחת הדרכים לעיצוב חדר האמבטיה, שכל מעצב פנים ימליץ לכם עליה, היא החלפת האמבטיה המסורתית במקלחון מודרני וחדשני. חדרי האמבטיה זוכים היום להכרה רבה ורבים משקיעים מחשבה רבה בתכנון ועיצוב שלהם, כדי שיתאימו לצרכים, לחוויית הרחצה המבוקשת ומראה הכולל של חדר האמבטיה. עיצוב מקלחונים הופך לפופולרי מאד, עם ההבנה כי מקלחון מאפשר פרקטיקה לצד יופי ומראה כללי יפה יותר של חדר האמבטיה.

היופי בעיני המתקלח

עיצוב מקלחונים הוא היום כבר שגרת חיים. מקלחון אמבטיה הוא כבר אינו שתי דלתות זכוכית צפופות, אלא מתקן מעוצב ומיוחד, בגדלים שונים, סגנונות עיצוביים שונים ועם תוספות מפנקות ואיכותיות שהופכות כל רחצה לחוויה מענגת מאד ברמה של ספא.

עיצוב מקלחונים הוא פרי פיתוח של המאה העשרים ואחת, המחפשת כל הזמן דרכים לשפר את איכות החיים בכל תחומי החיים. רחצה היא פעולה בסיסית ופשוטה שכל אחד מאיתנו מבצע אותה לפחות פעם אחת ביום. השאלה הנשאלת היא מדוע לא להפוך את הפעולה יומיומית הזו לחוויה של ממש. כאן נכנס לתמונה עיצוב מקלחונים, המציע היום שפע מפתיע של מקלחונים איכותיים, יפים ומפנקים.

עיצוב מקלחונים עוסק בכל הטכניקות שניתן להכניס למקלחון אחד. העיצוב מתחשב גם בגודל חדר האמבטיה ובטעמו האישי של כל אחד. למשל, תוכלו למצוא מקלחונים העשויים על טהרת הזכוכית, וללא פרופילים מאלומיניום. עיצוב מקלחונים כזה מתאים לכל מי שחובב את המראה המינימליסטי והנקי, ומשווה מראה צף לחדר האמבטיה כולו ולמקלחון בפרט.

חידוש נוסף מעולם עיצוב מקלחונים הוא מקלחונים שיש בהם צירים וגלגלי הזזה נסתרים. הרעיון הוא לשים דגש על דלתות המקלחון ולא על האביזרים שמחברים אותו או תומכים בו. המראה שמתקבל הוא מודרני ונקי מאד.

עושים כבוד לאמבטיה

עיצוב מקלחונים נוגע גם לסוגי הזכוכית, הניתנים היום במגוון של דגמים, עיטורים ופיתוחים ומתאפשרים גם בעיצוב אישי לפי טעמכם, סגנונכם ובהתאמה לכל חדר האמבטיה. בתחום הרחצה עצמה, נוגע עיצוב מקלחונים בתוספות ושדרוגים, כמו למשל יותר מראש טוש אחד, אפשרויות ליציאת מים המדמים עיסוי, תוספת של אדים המדמים סאונה או ספא, שרפרף לישיבה ועוד דברים מעניינים רבים.

א.א. מקלחונים, חברה עם וותק ומוניטין שנבנה ביותר מעשרים וחמש שנות פעילות, היא חברה העוסקת ביבוא ושיווק מקלחונים מגוונים, אשר המכנה המשות, של כולם הוא איכות. עיצוב מקלחונים מתאפשר לפי דרישה תוך ליווי ויעוץ של אנשי המקצוע המומחים שלנו.

 

לחצו למעבר לעמוד מקלחונים מעוצבים