מאמרים

מקלחונים פינתיים- אא מקלחונים

מקלחונים פינתיים – איכות במחיר נוח

 

בבתים רבים בארץ מותקנים מקלחונים פינתיים אשר מהווים לא רק מתקן פונקציונלי לצרכי אמבט, אלא גם אלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה. אא מקלחונים מתמחים בכל סוגי המקלחונים המעוצבים, והמקלחונים שתמצאו אצלנו מיוצרים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם.
 
מקלחונים פינתיים יכולים להוות את הפתרון המושלם עבור כל מי שיש לו חדר אמבטיה קטן יחסית אך עדיין אינו רוצה לוותר על היתרונות הרבים שמציעים מקלחוני זכוכית. החיסכון במקום שמעניק מקלחון פינתי גדול במיוחד כאשר מתקינים מקלחוני הזזה ופתרונות נוספים אשר מותאמים לדרישות הספציפיות של חדר האמבטיה, וכאן כבר צריך לפנות לחברה מקצוענית כמו אא מקלחונים אשר מציבה את שביעות רצון הלקוח בראש מעייניה.
 

מקלחונים פינתיים– עיצוב מושך, פונקציונאלית במיטבה

 

מקלחון פינתי אינו רק פתרון לחלל מצומצם אלא גם פריט עיצובי מושך שיכול להיות מותקן בחדרי אמבטיה גדולים כחלק מקונספט עיצובי, ופעמים רבות יעדיף בעל הדירה את המקלחון הפינתי על פני אמבטיון או אמבטיה רחבת ידיים. המרכז הישראלי למקלחונים הוא המקום להתרשם ממגוון רחב של מקלחונים פינתיים בעלי מראה ייחודי אשר מיוצרים מתוך מחשבה קדימה על האילוצים הפיזיים והטכניים איתם יש להתמודד כאשר מתקינים מקלחונים. במקום ישמחו גם להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולענות על כל שאלה בנושא.
 

בסופו של דבר כאשר אתם בוחרים מקלחון מן המבחר של אא מקלחונים אתם מקבלים ליווי צמוד החל משלב התכנון, דרך הייצור וההתקנה של המקלחון. זהו ללא ספק אחד היתרונות הרבים שיש לרכישה של מקלחון ישירות מן היצרן. וזאת בנוסף למחיר הרב שנחסך ואשר נותן לכם את ההזדמנות לבחור מקלחונים פינתיים יוקרתיים במיוחד.

 

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון מקלחונים פינתיים באתר האינטרנט שלנו.

 

לתיאום פגישה ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון 03-6034060 או שהשאירו פרטים בצור קשר

.ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם

.נשמח לעמוד לשירותכם, צוות אא מקלחונים