מאמרים

מקלחון פינתי

אם החלטתם לשדרג את חדר האמבטיה שלכם ולשוות לו מראה חדש, יפה ואסתטי, לבטח החלטתם להוסיף לו מקלחון. יכול להיות שחדר האמבטיה שלכם הוא קטן, אולי אפילו קטן מאד. ממש עבורכם מצאו יצרני המקלחונים פתרון איכותי, נוח, יעיל ויפה שמתאים לגודל חדר האמבטיה. מקלחון פינתי- נעים להכיר.

הפינה החשובה ביותר בבית

מקלחון פינתי הוא המענה האידיאלי לחדרי אמבטיה קטנים. עיצובו מודרני וחדשני, הוא נוח ובעיקר פונקציונלי למימדי חדר האמבטיה. מקלחון פינתי ממוקם, כשמו, בפינת חדר האמבטיה, כאשר שני קירות החדר מנוצלות לטובת גב המקלחון. נתון זה חוסך מקום כאשר בחזית המקלחון ישנן דלתות זכוכית המאפשרות כניסה ויציאה נוחות ממנו ואליו. מקלחון פינתי יכול להיות מרובע או מעוגל, בהתאם לטעמכם ולדרך האפקטיבית ביותר בה תרצו לנצל את חלל חדר האמבטיה. למען הסר ספק נבהיר כי מקלחון פינתי יכול בהחלט לשמש גם חדרי אמבטיה גדלים, המעדיפים למקם את המקלחון בפינת החדר מטעמי יופי ונוחות ולבוחרים במקלחון הפינתי כאופציה המועדפת עליהם.

להתרווח בפינה

מקלחון פינתי יהיה לרוב בנוי מעל אגנית המונעת בריחת מים החוצה או עם חומר מבודד שלא מאפשר את יציאת המים. התקנתו, כאמור, נעשית בזוית של תשעים מעלות. ניתן להתאים את המקלחון לאופי וסגנון חדר הרחצה ולבחור בזכוכית עם טקסטורה מעניינת, שקופה או חלבית, חלקה או מחוספסת וניתן לומר כי בנושא העיצוב השמיים הם בהחלט הגבול. בשנים האחרונות התפתח מאד עולם ייצור המקלחונים וניתן למצוא היום מקלחוני חזית בדגמים מפתיעים, בשילוב חומרי גלם בנוסף לזכוכית, ועם סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים ובאיכות שלא הכרנו קודם לכן. כל זאת כמובן, בתנאי שתקפידו לרכוש מקלחון פינתי אצל יצרן או משווק מורשה, בעל מוניטין ועם מתקינים מוסמכים ומקצועיים להתקנת מקלחן פינתי, או כל סוג מקלחון אחר.

ההמלצה היא להחליט עד כמה חשובה לכם תחושת המרווח והחלל הפתוח, גם אם יש לכם חדר אמבטיה רחב ידיים. אם אתן חובבי המינימליזם ואוהבים לחודש את המרחב, אין ספק כי מקלחון פינתי היא הבחירה המושלמת עבורכם. כמובן שאם מדובר על חדר אמבטיה קטן, אין כאן מקום להתלבטות והבחירה תיעשה רק בגדם המקלון, החומרים והצורה שלו, ישרה או מעוגלת.