מאמרים, עמוד הבית

מקלחון עגול

אתם מתעניינים במקלחון לחדר האמבטיה שלכם, מבינים את היתרונות בעיצוב, בנוחות ובחלל המרווח שנוצר בחדר האמבטיה וניגשים לחפש מקלחון שיתאים לטעמכם ולסגנונכם. יש לכם בראש תמונה מסוימת של מקלחון ואתם בודקים את האופציות השונות. אבל רגע. על מקלחון עגול שמעתם? אם לא, זה הזמן לבצע היכרות עם אחד המוצרים הנפלאים, מיוחדים ובהחלט לא קונבנציונליים, שיהפכו את חדר האמבטיה שלכם לחלום ואת הרחצה למציאות ממכרת. כל מה שרציתם לדעת על מקלחון עגול.

מעגלים פינות

לחובבי השיק, המראה היוקרתי והעניין במקלחת, גם הזריזה ביותר, מומלץ להכיר את המקלחון העגול. מקלחון עגול הוא המצאה נפלאה, בעלת עיצוב מרשים ביותר, המתאים לחדרי אמבטיה קטנים כגדולים. המרחב הפנימי של מקלחון עגול, בהיותו חסר פינות וזוויות לחלוטין הוא גדול ומרווח יותר וחווית הרחצה היא פשוט יוצאת מן הכלל.

בניגוד למקלחונים ישרים או חצי מעוגלים, המוצבים ברוב המקרים בסמוך לקיר שגם משמש ככנף לגב המקלחון, ניתן למקם מקלחון עגול בכל מקום בו תרצו בחדר האמבטיה. זהו הפריט הבולט ביותר בחדר האמבטיה ואולי תרצו למקם אותו במקום בו הנראות שלו תהיה מקסימלית. מקלחון עגול מספק את כל הצרכים ובעל עיצוב לא שגרתי, מיוחד וזורם. תרתי משמע. מקלחון עגול, לא רק שאינו תופס מקום רב בחדר האמבטיה, יש בו חידוש אופנתי מיוחד ושונה ממה שהכרנו עד כה. צורתו המיוחדת מספקת מקלחת איכותית ועם שטח גדול המתאים לכל הגילאים והמימדים.

עולם המקלחונים צובר תאוצה

היופי במקלחונים בכלל ומקלחונים עגולים בפרט, הוא היכולת ליצור מפריט, לכאורה פונקציונלי, משהו יפהפה שמשדרג ומשפר את מראה חדר האמבטיה ואת איכות הרחצה. מקלחון עגול הוא רק דוגמה אחת לחידושים והשינויים המתחוללים בעולם המקלחונים באופן תדיר ובשימוש בטכנולוגיה מתקדמת.

א.א. מקלחונים מציעים לכם מגוון עדכני, חדשני ומיוחד של מקלחונים מכל הסוגים, בין אם מקלחון פינתי, מקלחון עגול, מקלחון חזיתי ועוד פתרונות המשלבים יופי עם איכות ועם נוחות. כל המוצרים של אא מקלחונים הם בעלי תו תקן ומיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא התפשרות. חברת אא מקלחונים היא חברה המייצרת, מייבאת ומשווקת מקלחונים ומוצרי אמבטיה נוספים, עם ניסיון של מעל עשרים וחמש שנה בתחום.