מאמרים, עמוד הבית

מקלחון זוגי

אתם חושבים על תוספת של מקלחון לחדר האמבטיה, מתכננים את צורתו, העיצוב והסגנון שתרצו. המידות ידועות לכם מראש ואתם מתחילים בחיפוש. מה שלא חשבתם עליו, ויכול להוות תוספת מרעננת לחדר האמבטיה (ואולי גם לחיי הזוגיות שלכם) הוא הפשרות לרכוש מקלחון זוגי. נשמע חלומי? המציאות כבר בדרך אליכם!

טיפול זוגי

מקלחון זוגי הוא מקלחון שמידותיו גדולות משמעותית ממידות מקלחון סטנדרטי. המידות יכולות לנוע החל מ 1.6.0* 90 ס"מ ואף יותר מכך. מקלחון זוגי במידות אלו מתאים לרחצה של שני אנשים בעת ובעונה אחת או לרחצה מרווחת במיוחד של אדם אחד. מקלחון זוגי הוא מגמה אשר הולכת וצוברת תאוצה בקרב משתמשים רבים שגילו, פשוטו כמשמעו, את החיים הטובים ואת היתרונות הרבים הקיימים במקלחון כזה.

לרוב יכיל מקלחון זוגי שני ראשים של טוש, ויהיה לו פתח ניקוז או תעלת ניקוז רחבה יותר. מקלחון זוגי מספק את כל היתרונות הידועים של מקלחון סטנדרטי- רק גדול יותר. חוויית הרחצה משתדרגת פלאים, הרחצה בשניים אפשרית ונוחה והיופי, הוא אותו היופי ממש כמו במקלחון יחיד. היתרון הטמון במקלחון בכלל ובמקלחון זוגי בפרט הוא כי גודל המקלחון לא פוגע בתחושת המרחב בחדר האמבטיה. גם אם המקלחון הוא גדול יותר, עדיין הוא לא תופס מקום רב כפי שקורה עם אמבטיה והחלל נשמר מרווח גם בחרי אמבטיה קטנים יותר. חשוב להדגיש כי מקלחון זוגי ולמעשה כל מקלחון אחר, צריך להיות בעל תו תקן והתקנתו צריכה להתבצע על ידי מתקינים מוסמכים ומיומנים בלבד.

הזמנה לשניים

א.א. מקלחונים מזמינים אתכם לחוויה זוגית מפנקת: החברה, עם נסיון בתחום של יותר מעשרים וחמש שנה, היא חברה יצרנית, יבואנים ומשווקת מקלחונים ומוצרי אמבטיה באיכות גבוהה, בסגנונות מיוחדים וחדשניים וכמובן עם תו תקן המאשר עמידה, גם בתקנים המחמירים ביותר. חברתנו מזמינה אתכם להתרשם ממבחר מקלחונים זוגיים מקסימים ביופיים, מפנקים בחוויית הרחצה שלהם, במגוון עיצובים, סגנונות, סוגי זכוכית שונה ועם תוספות לבחירתכם להעצמת איכות הרחצה. כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות מלאה והמגוון העצום מבטיח לכל אחד למצוא את מבוקשו, בהתאם לסגנון העיצוב של חדר האמבטיה, גודלו וכן התקציב העומד לרשותכם.