מאמרים, עמוד הבית

מקלחון אמבטיה

שמירה על היגיינה אינה רק אורח חיים יום יומי. כניסה לאמבטיה היא, עבור רבים, הדרך להתרווח, ליהנות משקט ורוגע אחרי יום עבודה, למלא מצברים וליהנות מהאנרגיה המחודשת הזורמת בגוף. כשחדר האמבטיה הוא מאובזר, נעים ומפנק, חוויית הרחצה הופכת למענגת עוד יותר. לצורך כך, התקנת מקלחון אמבטיה מסייעת להגשים את החלום.

כל הדרכים לרחצה מושלמת

מקלחון אמבטיה יכול להיות מקלחון המולבש היישר על האמבטיה ומחליף את וילון האמבטיה הישן והבלתי נוח. מדובר בפתרון שהוא אסתטי מאד, נוח ואשר מייעל את הרחצה מאד. הרעיון הוא להלביש דלתת הזזה, או אפילו שתיים, על גבי דופן האמבטיה. באופן זה, לא רק שמראה חדר האמבטיה עובר שדרוג רציני, גם המים לא בורחים דרך הוילון, חומם נשמר טוב יותר, נרשם חסכון ניכר בעלויות המים והחשמל והרחצה הופכת לחוויה נעימה ומפנקת. אם האמבטיה שלכם ישנה ומרוטה, תקבלו גם מראה מחודש ועדכני לחדר האמבטיה.

מקלחון לאמבטיה יכול להיות גם פתרון נפרד מהאמבטיה עצמה, או אפילו להחליף אותה לגמרי. מדובר על אופציה להתקלח במתקן שהוא חדשני ומודרני, המותקן בחדר האמבטיה, לפי התאמה אישית, כלומר, בהתאם לטעמכם וגודל חדר האמבטיה שלכם. באופן זה תוכלו לבחור מתוך מגוון עצום של מקלחוני אמבטיה חזיתיים, פינתיים, עגולים, מרובעים ואפילו מרכזיים, ממש באמצע חדר האמבטיה. גם עיצובו של מקלחון אמבטיה הוא היום מגוון ורחב ומספק מענה איכותי, חדשני ועיצובי במגוון דרכים, הכוללות זכוכית שיכולה להיות חלבית או שקופה, מזוגגת, מחוספסת, מעוטרת או בהזמנה אישית שלכם לפי העיצוב המתאים לטעמכם. החוויה באמבטיה הופכת לשילוב של יופי, אסתטיקה, חדשנות ונינוחות רבה.

שומרים על כל האיכויות

מקלחון אמבטיה הוא היום הפתרון האולטימטיבי עבור רבים. במקום האמבטיה המיושנת והמסורבלת, יש את האפשרות ליהנות ממקלחון מפנק, עם תופסות לבחירתכם, החל משני ראשי דוש וכלה באופציות עיסוי ואדים. ההתקנה היא בטיחותית וכזו שלא תאפשר יציאת מים החוצה, עם זכוכית מחוסמת המונעת אפשרויות של שבירה שלה וגם מתן מענה לצרכים מיוחדים, כמו ידית אחיזה למבוגרים או נכים.

א.א מקלחונים, עם נסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום המקלחונים ומוצרי אמבטיה נוספים, מזמינים אתכם ליהנות מאיכות של מקלחוני אמבטיה. החברה עוסקת ביבוא ושיווק מקלחונים, כולם נושאי תו תקן ואחריות יצרן. אם אתם מחשפים מקלחון אמבטיה שישדרג את השהות שלכם בחדר האמבטיה, זה הזמן לפנות לא.א מקלחונים.

 

לחצו למעבר לעמוד מקלחון אמבטיה