מאמרים, עמוד הבית

מידות מקלחון

מקלחונים הם אחת ההמצאות הנהדרות ביותר בחדר האמבטיה. הם חוסכים מקום, הם אסתטיים ואלגנטיים, אפשר להכניס לתוכם סילוני מים ולהתפנק ממסאג' ממריץ במהלך המקלחת, הם יפים, הם קלים לתחזוקה ולניקוי והם מעוצבים בסגנונות וצורות מרהיבות. הדגמים הרבים עשויים ליצור בלבול ולכן, אם אתם ממש רע לפני בחירת מקלחון, חשוב שתתחילו עם הנתונים הבסיסיים ביותר- מידות המקלחון.

סופרים בלטות

מידות מקלחון סטנדרטי הם 80 ס"מ*80 ס"מ. לא ניתן, ל פי מכון התקנים, לייצר מקלחונים במידות קטנת מאלו. אז זה הסטנדרט. ובפועל? בפועל קיימים סוגים רבים של מידות מקלחון, שיכולות להשתנות בהתאם לטעם, לצורך, למקום שיש לכם בחדר האמבטיה ולטעמכם האישי. למשל, מידות מקלחון זוגי מתאימות לרחצה של שני אנשים ובאופן מרווח. מידותיו של מקלחון זוגי הן 90 ס"מ* 1.60 ס"מ ואם תרצו הן יכולות להיות אפילו גדולות יותר. וישנם גם מקלחונים עגולים, שם המידות נמדדות לפי הקוטר מאחר ואין פניות וזוויות. זהו היופי והיתרון במקלחונים, המאפשרים בחירה שלהם בתיאום מדויק לחדר האמבטיה שלכם וללא הצורך לדחוס משהו שלא מתאים או לחילופין, להצטופף בזמן שיש מקום למקלחון מרווח מאד.

כאשר מודדים מידות מקלחון חשוב לקחת בחשבון את המסגרת שלו, או הקרניז אם תרצו, ואת הדלתות. דלתות הזזה תופסות יותר מקום מאשר דלת כנף מתקפלת או דלתות הנפתחות כלפי חוץ.הגימורים של המקלחונים עשויים ברובם מניקל או נירוסטה, ודקים ככל שיהיו, עדיין הם משפיעים על מידות המקלחון.

מעבר לבדיקת מידות מקלחון, תוכלו לבדוק את הסוגים השונים המוצעים כיום במגוון דגמים מרשימים וחדשניים. מקלחון הוא כבר לא רק אמצעי לרחצה אלא פריט עיצובי בולט, למעשה הראשון בו העין נתקלת עם הכניסה לחדר האמבטיה. כמו כן זהו סמל סטטוס למרגוע, לאסתטיקה ולנקיון. מקלחונים איכותיים מאפשרי חוויית רחצה אחרת מכל מה שהכרתם עד כה, במיוחד אם השקעתם זמן במציאת המקלחון התפור למידותיכם ולטעמכם.

תופרים מקלחון בהזמנה

א.א מקלחונים היא חברה המייצרת, מיבאת ומשווקת מקלחונים איכותיים ומוצרי אמבטיה נוספים. לבעלי החברה נסיון של יותר מעשרים וחמש שנה בתחום, והחברה מתחדשת ללא הרף בדגמים חדשים של מקלחונים, עם מידות מקלחון משתנות וסגנונות חדשניים, יפים ואיכותיים. ניתן להזמין מידות מקלחון על פי הזמנה מיוחדת ובהתאם לצורכיכם וחברת אא מקלחונים עומדת בכל אתגר מורכב. כל המקלחונים של חברת אא מקלחונים הם באיכות ללא פשרות ובעלי תו קן.