מאמרים, עמוד הבית

מחירי מקלחונים

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת ומתפתחת בקרב הצרכן הישראלי: שימת דגש מיוחדת על עיצוב וטיפוח חדרי האמבטיה. כן, אותו חדר שתמיד קיבל עדיפות אחרונה בעיצוב הבית, מקבל עכשיו מקום של כבוד, עם התפתחות תחום העיצוב והאסתטיקה וההבנה כי למעשה מדובר בחדר הכי חשוב בבית- המקום המשמש לרחצה ושמירה על ההיגיינה והמקום המאפשר גם מרגוע לנפש. תורמים לכך גם החידושים וההתפתחויות המרשימות של אביזרי ומוצרי אמבטיה, ביניהם המקלחונים, עוד מוצר שהפך ללהיט בקרב בתים רבים שנהנים מיופי, איכות, נוחות רחצה וניצול מיטבי של חלל חדר האמבטיה. וכמה זה עולה? מייד

לא מה שחשבתם

מקלחונים נתפסו בתחילת דרכם כמוצר השמור לבעלי יכולת כלכלית גבוהה בלבד. מראה המקלחון האלגנטי והמושקע, חומרי הגלם האיכותיים, הזכוכית המחוסמת והמעוטרת והאפשרות להזמין מקלחון לפי מידה ובהזמנה אישית, כל אלו יצרו את הרושם כי בלי לקחת הלוואה מהבנק אין סיכוי שיהיה לכם מקלחון. בפועל, מחיר מקלחונים הם זולים בהרבה ממה שחשבתם. במיוחד אם אתם יודעים היכן לרכוש אותם. אם אתם רוכשים מקלחון ישירות מהיצרן, תחסכו את דמי התיווך הגובהים שמוסיף המשווק ותחסכו סכום משמעותי מבלי לוותר על האיכות ותקינות המקלחון. מחירי מקלחונים נקבעים על פי גודל המקלחון, האם הוא מיוצר בהזמנה מיוחדת ועל פי מידות לא סטנדרטיות, תוספות ושדרוגים, כמו למשל ספסל ישיבה,אפשרות למכשיר אדים במקלחון היותר תחושה של סאונה וכדומה, שילוב של חומרים נוספים ומיוחדים וסוג הזכוכית שבחרתם- עיצוב מיוחד וכדומה. מחירי מקלחונים בבסיסם אינם גבוהים בהרבה משיפוץ אמבטיה ישנה והסכומים שתצטרכו להשקיע כדי להקנות לאמבטיה מראה חדש או להחליף אותה ואת הקרמיקה שנאלצתם לשבור בהחלפה.

חסכון, לא על חשבון האיכות

אא מקלחונים היא חברה העוסקת ביצור, יבוא ושיווק של מקלחונים ומוצרי אמבטיה נוספים באיכות גבוהה ועם תו תקן בלבד. החברה פועלת מעל עשרים וחמש שנה ושמה דגש בראש ובראשונה על בטיחות ואיכות המוצרים ועל מבחר גדול של מקלחונים מסוגים וקולקציות שונות. קנייה מאא מקלחונים תאפשר לכם למצוא את המקלחון התואם במדויק למה שחלמתם עליו ועם חסכון ניכר בהוצאה מאחר והמכירה נעשית ישירות מהיצרן אליכם.