מאמרים

אמבטיון

אחת ההנאות הגדולות של החיים היא זמן הרחצה. אחרי יום עבודה, רדיפה אחרי הילדים, או סתם באמצעו של יום חורף סגרירי ולחילופין, מקלחת מרעננת ביום לוהט. מעבר לצורך בשמירה על ההיגיינה, מדובר כאן גם ברגעים של מרגוע לנפש, צבירת אנרגיות ותחושה של התחדשות. ההנאה היא כפולה ומכופלת כאשר הרחצה נעשית במתקן שהוא אסתטי ויפה, נוח ופרקטי, שהופך כל רחצה וכל כניסה לחדר האמבטיה לנעימה עד מאד. אחד הפתרונות האיכותיים המשדרגים את חווית הרחצה הוא האמבטיון.

מה זה בדיוק?

אמבטיון הוא מעין אמבטיה ומסביבה זכוכית. באופן זה ניתן ליהנות משילוב של אמבטיה ומקלחון במקום אחד, לא לוותר על האמבטיה ומאידך לא לוותר על נוחות ויעילות המקלחון. וכך נוצר האמבטיון. ניתן להרכיב אותו על גבי כל אמבטיה, בגדלים, עיצובים וסוגי זכוכית שונים וכן בשילוב עם חומרים אחרים. המכנה המשותף לכל אמבטיון איכותי הוא היכולת שלו לחסום את מעבר המים מחוץ לאמבטיה ולמנוע הצפות ונזילות מיותרות. הזכוכית היא אטומה, ניתנת להזמנה במגוון טקסטורות, עיצובים ודגמים. בכל אמבטיון ישנן דלתות נוחות לבחירתכם, הזזה, או דלתות חזית נפתחות.

אמבטיון הוא פתרון אלגנטי לכל אמבטיה ומשדרג את מראה חדר האמבטיה כולו. האפשרויות הרבות, הדגמים והעיצובים הרבים מאפשרים לכל אחד לבחור את האמבטיון המדבר אל ליבו ומתאים לסגנונו, טעמו וגם לכיסו. הדגש העיקרי בבחירת אמבטיון הוא להקפיד ולוודא כי אתם עושים את זה במקום מורשה, עם מוצרים בעלי תו תקן, מתקינים מורשים ומוסמכים ותעודת אחריות.

מתרחצים באיכות

אא מקלחונים עוסקת ביצור, יבוא ושיווק מקלחונים, אמבטיונים ומוצרים נלווים. החברה בעלת מוניטין גבוה של מעל עשרים וחמש שנה ושמה דגש על בטיחות המוצרים, איכותם ותקינותם המאושרת בתו תקן.היכולת לרכוש אמבטיון היישר מהיצרן, לא רק מבטיחה את אמינות המוצרים ואיכותם אלא גם מהווה חסכון משמעותי בעלויות. אא מקלחונים מספקים אך ורק מוצרים אשר קיבלו תו תקן ממכון התקנים ועמדו בתקנים המחמירים ביותר, זאת על מנת להבטיח לצד האיכות, גם בטיחות מירבית של כל המוצרים.