מאמרים

עיצוב חדרי אמבטיות

זה מכבר מייעדים רבים את חדר האמבטיה שלהם כמתחם אישי אינטימי. הם משקיעים כסף בעיצובו במרחב של פנאי, נוחות ופינוק. חדרי אמבטיות ומקלחונים משמשים אזור נוחות, שבו נרגעים מלחצי היום, מתרעננים וחווים שקט פנימי וחיצוני.

מרכז למקלחונים מציע לכם מגוון עשיר של חדרי אמבטיה מעוצבים ומקלחונים מסוגננים. לרשותכם קולקציה עשירה, עם אביזרים דקורטיביים ונוחים. המקלחונים מוצעים בגימורים מלוטשים.

חדרי אמבטיות רחבים מאפשרים חופש תנועה. ארונות מהודרים מהווים חלק מהריהוט הנדרש והמבוקש, שניתן להניח בו את כל הציוד והאביזרים ההופכים את השהייה בחדר האמבטיה לחוויה. כאשר הכול נגיש וזמין ובעיקר- בהישג יד, החוויה הופכת שלמה ונעימה יותר.

רבים מייחדים מאמץ ומשאבים כספיים ויצירתיים על מנת ליצור חדר אמבטיה פונקציונאלי ודקורטיבי. מעצבי פנים נשכרים לתכנון חדר האמבטיה בה במידה שהם מתכננים את מתחמי הבית האחרים, הכוללים סלון, מטבח, חדרי שינה, מרפסת ועוד.

אחד הטרנדים החמים כיום הוא רכישת ארונות אמבטיה מעוצבים ויוקרתיים מעוטרים ומפורזלים, ההופכים את חדר האמבטיה למתחם שמשלב ישן עם חדש, ומשרה עליה אווירה אתנית מסוגננת.

על מנת להתאים את המקלחונים ואת שאר האביזרים שיאפשרו לכפם להפוך את חדר האמבטיה למתחם החם והאינטימי שאתם מתכננים, רצו ומומלץ להתייעץ ולקבל טיפים ושיות מחברה המעניקה סל גדוש בשירותים, החל מתכנון וכלה בשיווק כל פריט שמשדרג ומעצים את מראה חדר האמבטיה ומנעים את השהייה בו.

זכוכית איכותית ובטיחותית

המקלחונים של החברה הם חלונות ראווה לטיב ולאיכות וגם, כמובן, ליופי. הזכוכית עבה ומלוטשת, משווקת ברמת גימור ללא פשרות. האחריות הניתנת עליה מהווה אף היא ערובה לאיכותה ומעניקה שקט וביטחון לרוכשים אותה.

רבים יעידו ויגידו, כי חדר האמבטיה הוא המקום שבו הם מבלים זמן איכות עם עצמם או עם בן או בת הזוג. הרצון לעצב את חדר האמבטיה בטעם אישי הוא טבעי ולגיטימי. הוא גם אפשרי.

מקלחונים איכותיים, עם  ברז אשר המים היוצאים מראשו הם מי-זרמים חמימים ונעימים, המעניקים עיסוי רטוב ומפנק, הם מרכיב בלתי נפרד מחדר אמבטיה מעוצב, אבל הם ודאי לא אביזר היוקרה היחיד בו.

ניתן לחפות את קירות החדר באריחי קרמיקה או בפרקט עמיד למים, כמו גם את הרצפה. ניתן להזמין את המקלחון במידה המאפשרת הימצאות של שני אנשים ברווחה. כמו כן ניתן לשדרג את החדר באמצעות כיור מסוגנן, ברזים מעוצבים ודקורציות שונות.

אין מקום ואין סיבה להתנצלות על ההשקעה בעיצוב חדרי אמבטיות. עיצובם מהווה אות וסימן לרצון הלגיטימי להשקיע באיכות חיים. על מנת להתוודע אל מכלול האפשרויות שהחברה מציעה מוזמנת לכם, אתם מוזמנים לערוך סיור וירטואלי באתר וליצור קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן. לא רק בניית בית חדש היא הזדמנות נאותה להשתדרג בחדר אמבטיה מפואר ומהודר ובעיקר- נעים ואינטימי. גם שיפוץ בית קיים. כך או כך תתחדשו ותיהנו.