מאמרים

מקלחוני חזית

מבין היתרונות הרבים שיש למקלחונים, מצוי יתרון בולט במיוחד שעשוי גם לבלבל רבים. מדבר במגוון הרב שיש לעולם המקלחונים להציע, הצורות, הדגמים, העיצובים והגדלים. לא פשוט לבחור במקלחון מבין המבחר המגוון והיפה הזה. כדי להקל על הבחירה, מומלץ לבחון את הפופולאריים ביותר, כמו מקלחוני חזית ולבחון את ההתאמה שלו לצורכיכם.

 

מקלחוני חזית- פותחים חזית

מקלחונים, כבר ידוע, מוסיפים עניין, יופי, אסתטיקה ופרקטיקה לכל חדר אמבטיה. הם יפים, הם חדשניים, הם מעוצבים להפליא, בטיחותיים ותורמים גם לחסכון ניכר במים ושמירה על חומם. הוספת מקלחון לחדר האמבטיה, בין אם כתוספת לאמבטיה הקיימת ובין אם במקומה, מבטיחה חוויית רחצה אחרת לגמרי מזו שהכרתם טרם עידן המקלחון בביתכם. רק שלבחור מקלחון, מתוך ההיצע הרב והיפה, הולך והופך למשימה מאתגרת. נתחיל במקלחוני חזית.

היתרון הבולט של מקלחוני חזית הוא היכולת שלהם להיות מותקנים עצמאית בחדר האמבטיה, או על גבי האמבטיה עצמה. זו הסיבה להיותם כה פופולריים. בשל היכולת להתקינו על גבי האמבטיה, הוא חוסך מקום לבעלי חדרי אמבטיה קטנים ומשדרג את מראה חדר הרחצה כולו. בעזרתו נפטרים מהוילון המיושן שרק צובר רטיבות ולא מסייע בשמירה על חום המים ובבריחת מים החוצה, הוא מאפשר הסתרה של אמבטיה מיושנת והוא נוח לתפעול באמצעות דלתות ההזזה שלו.

 

מקלחוני חזית- כל האופציות פתוחות

מקלחון חזית ניתן להתקנה גם על הרצפה. סוג מקלחון זה מסייע בחסכון של מקום בחדר האמבטיה. המקלחון, מוצב על גבי הרצפה, עם מנגנון מתאים המונע בריחת מים ונזילה שלהם על הרצפה. מקלחון חזית ניתן למקם בכל מקום בחדר האמבטיה, בין אם בפינת החדר או במרכזו. אפשר להתאים לו דלת פתיחה אחת, הנפתחת פנימה או החוצה, או דלת בעלת שתי כנפיים.

 

א.א. מקלחונים מזמינים אתכם לבחור מקלחוני חזית בהתאם לגודל חדר האמבטיה, בהתאם לצרכיכם וטעמכם. אצלנו תיהנו מאיכות ללא פשרות, ממוצרים בטיחותיים בעלי תו תקן וממגוון רחב של מקלחוני חזית בעיצובים ובגדלים שונים. העיצוב נתון לבחירתכם, החל בסוג הזכוכית והעיטורים שלה וכלה בתוספות ושדרוגים למקלחון עצמו.