מאמרים

מקלחוני זכוכית

המאה העשרים ואחת הפגישה אותנו עם המצאות וחידושים רבים, פיתוחים טכנולוגיים מרשימים ושיפור באיכות החיים. גם על חדרי האמבטיה לא פסחו החידושים וההמצאות וכיום, הולכים ותופסים מקלחוני זכוכית את מקומן של האמבטיות הישנות, או בנוסף להן. האמת, מי שניסה מבין את התענוג הגדול ברחצה במקלחון, ובכלל, מראה חדר האמבטיה הופך למשודרג ומרהיב עם התוספת האסתטית, הפונקציונלית והנוחה להפליא המקלחון!

היהלום שבכתר

מקלחוני זכוכית הם מקלחונים, שכשמם, חומר הגלם העיקרי בהם הם זכוכית. זו תהיה תמיד זכוכית מחוסמת (ואם לא, אל תקנו!), עמידה בפני פתיחה וסגירה מרובה של דלתות המקלחון, טריקות וחשש מסדקים או חלילה שבירה שלהם. מקלחוני זכוכית כיום ניתנים לבחירה מתוך מגוון עצום של קולקציות שונות ומיוחדות, ביניהם מקלחונים פינתיים, חזיתיים, מעוגלים, ישרים, בגדלים שונים ועוד. היופי של זכוכית בשילוב עם ניקל ולעצים גם חומרים אחרים הוא פשוט בל יתואר. הזכוכית מעניקה למקלחון מראה אלגנטי ויוקרתי, ובנוסף, בשל השקיפות שלה, התחושה היא של חדר אמבטיה מרווח ומאוורר, גם אם מדובר בחלל קטן. מקלחוני זכוכית הם קלים לתחזוקה ולניקוי, בנויים באופן שלא יאפשר דליפת מים החוצה ונוחים. כמו כן יש למקלחונים מגוון  רחב של סוגי דלתות לבחירתכם, בין אם דלתות הזזה, דלתות הנפתות פנימה או החוצה, דלתות בעלות כנף אחת או שתיים, מתקפלות ועוד. הזכוכית עצמה מגיעה במגוון של דגמים, עיטורים, שקופה או חלבית, מזוגגת או חלקה, עם חריטות, עיטורים וכל מה שדמיינתם לעצמכם ומעבר לכך.

חווית הרחצה מתחילה עכשיו

מקלחוני זכוכית מספקים חווית רחצה אחרת: חסכונית במים, נוחה להפליא, אסתטית ופונקציונלית. כל זאת במקלחון זכוכית אחד המספק את החוויה האולטימטיבית. הצבת מקלחון בחדר האמבטיה לא דורשת ריצוף מיוחד או חיפוי קירות, עובדה חשובה מהאספקט העיצובי של חדר האמבטיה.

א.א. מקלחונים מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מרהיב של מקלחוני זכוכית מסוגים, גדלים ועיצובם שונים ומפתיעים. כל המקלחונים של אא מקלחונים הם בעלי תו תקן ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר. החברה היא יצרנית, יבואנית ומשווקת של מקלחוני זכוכית ומוצרי אמבט נוספים, עם מוניטין בתחום שנבנה במשך עשרים וחמש שנה ומציעה לכם חווית קנייה של מקלחוני זכוכית שלא הכרתם קודם לכן.