מאמרים

מקלחונים מזכוכית

מקלחונים מזכוכית הם אולי הפריט שמשדרג באופן המשמעותי ביותר את חדר האמבטיה. מעבר לעובדה החד משמעית כי מקלחון הוא פריט פרקטי, חסכוני ונוח לשימוש ותחזוקה, הרי שיופיו הרב, הדגמים המרובים והעיצובים המגוונים, מסייעים רבות למראה הכולל של חדר האמבטיה.

מקלחונים מזכוכית- שקוף או אטום?

אז החלטתם ללכת על מקלחון, אחרי שערתם על הצורות והדגמים השונים. בחרתם את המקלחון האידיאלי לכם ולחדר האמבטיה שלכם, החלטתם על המיקום שלו בחדר האמבטיה ואפילו על התוספות שרציתם להוסיף לו כדי להעצים את חוויית הרחצה., כמו למשל ראש דוש נוסף או אופציה לאדים חמים שמדמים סאונה במקלחת הביתית שלכם. עכשיו, אחרי כל ההחלטות והבחירות החשובות נשאלת השאלה, איזו זכוכית תרצו?

מקלחונים מזכוכית עשויים, מן הסתם, בעיקר מזכוכית. למעשה, הזכוכית היא חומר הגלם העיקרי במקלחון. אבל לא מדובר על "סתם" זכוכית. מקלחונים מזכוכית עשויים מזכוכית מחוסמת,כשהסיבה העיקרית לכך היא הצורך בפתרון שיהיה בטיחותי ועמיד בפני פתיחה וסגירה פעמים מרובות של דלת המקלחון, מצבים של טריקת דלת המקלחון או היתקלות בו. זכוכית מחוסמת מבטיחה שכל סדק, שבר או הרס כללי של הזכוכית לא יקרו לכם והיא מבטיחה את שלומם של כל דיירי הבית העושים שימוש במקלחון.

אולם לא רק בטיחות מאפיינת מקלחונים מזכוכית. המאפיינים האחרים הם עיצוב הזכוכית, כך שתהיה מעניינת, חלומית ותוספת מכובדת לעיצוב חדר האמבטיה שלכם.

 

מקלחונים מזכוכית- חלק או מחוספס?

זכוכית, כשלעצמה, מקנה למקלחון מראה יוקרתי ואלגנטי.השקיפות שלה, המראה האוורירי שלה והשילוב שלה עם ניקל וחומרי גלם נוספים המרכיבים את המקלחון היא פשט בלתי ניתנת לתיאור. כדי לייפות את המקלחון, ובהתאם לטעמכם ועיצוב חדר האמבטיה, תוכלו להזמין מקלחונים מזכוכית מעוצבת. למשל, זכוכית מחוספסת וחלבית, או זכוכית מעוטרת  בצורות ודגמים שונים.

א.א. מקלחונים  מזמינים אתכם לחגיגה של מקלחונים מזכוכית, בעיצובים, דגמים וגדלים שונים המתאימים בדיוק לטעמכם ולחדר הרחצה שלכם. המקלחונים הם כולם בטיחותיים ונושאי תו תקן ועמודים בכל הקריטריונים והסטנדרטים הישראליים והבין לאומיים. חברת א.א. מקלחונים, עוסקת ביבוא ושיווק של מקלחונים מזכוכית ומוצרי אמבטיה נוספים, מעל עשרים וחמש שנה.