מאמרים

מקלחונים לאמבטיה

לא רוצים לוותר על האמבטיה אבל אוהבים מקלחונים נמאס מהמים שניתזים לכל עבר ומרטיבים את כל חדר האמבטיה? או אולי הוילון שוב העלה עובש ולא נראה אסתטי במיוחד? לא חשובה הסיבה, חשוב מה אתם יכולים לעשות בנידון: מקלחונים לאמבטיה הם אחד הפתרונות האסתטיים, היעילים ומודרניים ביותר שתוכלו להעניק לחדר האמבטיה שלכם.

גם לאמבטיה מגיע פינוק

מקלחון הוא המצאה נהדרת שמשמשת כיום חדרי אמבטיה רבים בארץ ובעולם. יותר ויותר אנשים מגלים את השילוב של איכות עם נוחות, ניצול יעיל של שטח חדר האמבטיה, חסכון במים ומראה אסתטי לחדר האמבטיה ובוחרים להתקין מקלחונים בביתם. לעתים התקנת המקלחון נעשית על חשבון האמבטיה הישנה, לעתים בנוסף לה. אם אין באפשרותכם או ברצונכם להסיר את האמבטיה הקיימת או להתקין מקלחון בנוסף לאמבטיה מפאת השטח המוגבל העומד בפניכם, יש לנו פתרון נהדר שישדרג את איכות הרחצה שלכם פי כמה וכמה מונים- מקלחונים לאמבטיה. כל הרעיון הוא להלביש את המקלחון ישירות על האמבטיה. והתוצאה? ראית מראה נקי ואסתטי, במיוחד במצבים של אמבטיות ישנות. הלבשת המקלחון ישירות על האמבטיה מאפשרת רחצה נעימה ללא וילון מתנפנף, שמירה על חום המים, מונעת התזת המים לכל עבר ונוחה להפליא. הלבשת מקלחונים לאמבטיה הא קלה ונוחה, בעיקר בטוחה ויציבה. ניתן לבחור מקלחונים עם דלת הזזה אחת , מקלחונים שיסגרו את כל האמבטיה או רק את חציה ועוד. השדרוג באיכות הרחצה מובטח.

ומה אם בכל זאת רוצים מקלחון נפרד?

עוד מקלחונים

מקלחונים לאמבטיה קיימים כאמור בואריאציות שונות. אם התנסיתם ברחצה במקלחון והתמכרתם, ואתם חייבים להתקין מקלחונים בחדר האמבטיה במקום מעל האמבטיה, תשמחו לגלות כי עומדים בפניכם דגמים רבים ומגוונים, בגדלים שונים, בעיצובים מיוחדים ובסגנונות מגוונים. בנוסף, תוכלו להזמין מקלחונים לאמבטיה, בעיצוב אישי ובהתאמה אישית של מידות המקלחונים.

מקלחונים לאמבטיה מציעים אין סוף פתרונות, ביניהם מקלחונים חזיתיים, פינתיים, מעוגלים, זוגיים, עגולים, מקלחון צד, מקלחון צירים ועוד. תוכלו גם ליהנות מאבזור מתקדם של מקלחונים לאמבטיה, כמו תוספת של ראשי המתיזים מים ומדמים עיסוי, מסאג' וכדומה. עוד תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם, את זוג הזכוכית, את הידיות ואפילו את הגימורים הקטנים. הכל בהתאם לטעמכם, לסגנון חדר האמבטיה כולו ולגודלו.

א.א מקלחונים מזמינים אתכם לחוויה מפנקת שמתחילה כבר בבחינת הדגמים השונים וצפייה בהם. החברה, שלבעליה מעל עשרים וחמש שנים של ניסיון בתחום, מתמחה ביצור, יבוא ושיווק מקלחונים, מציעה מגוון רחב ואקסקלוסיבי של מקלחונים לאמבטיה, מסוגים שונים ובהתאם לכל תקציב. המכנה המשותף לכל המוצרים של אא מקלחונים הוא איכות המוצרים והיותם מאושרים על ידי מכון התקנים.