מאמרים

מקלחון פינתי מעוגל

כשבחורים מקלחון חשוב להתחשב גם בנתונים של חדר האמבטיה, זאת מעבר לטעמכם ושאיפותיכם. ככל שהמקלחון יהיה מותאם יותר לצורת חדר האמבטיה וגודלו, התוצאה תהיה מעוצבת ואסתטית יותר. מאחר וקיימים מקלחונים רבים מאד, עם אופציות שונות של גדלים, צורות ועיצובים, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם לבחור את המקלחון האידיאלי עבורכם. אחד המקלחונים שאי אפשר לטעות בהם, הוא מקלחון פינתי מעוגל.

למקלחון שלי שלוש פינות

היתרון של מקלחון פינתי מעוגל, או מקלחון פינתי בכלל, הוא היכולת שלו לשמור על חזות מאווררת ומרווחת בחדר האמבטיה, גם אם הם קטנים במיוחד. כשמו, מקלחון פינתי ממוקם בפינת חדר האמבטיה, כך ששניים מקירות החדר עצמו משמשים לו גב וחוסכים בהתקנה של קירות נוספים. קדמת המקלחון עשויה מזכוכית, וכשהיא מעוגלת, הדבר מעניק תחושה של זרימה, מרחב ואף מגדיל את שטח המקלחון עצמו. ניתן לבחור בדלת כניסה למקלחון בעלת כנף אחת או שתיים, שהן חלק מקדמת המקלחון ובעלות צורה מעוגלת. ללא כל ספק, מקלחון פינתי מעוגל הוא יפה, אסתטי ואידיאלי לכל חדר אמבטיה. אם חדר האמבטיה הוא גדול ומרווח, עדיין מומלץ להתקין מקלחון פינתי מעוגל, אולי גדול יותר מהסטנדרטי, ולייצר זרימה והרמוניה בחדר האמבטיה, עם הקווים העגולים היפים שלו, ושמירה על מראה מאוורר ומרווח של החדר.

מעגלים פינות

כאמור, בחירה של מקלחון פינתי מעוגל לא תמיד נשענת על אילוצי מקום. מדובר באחד המקלחונים היפים ביותר שקיימים מבין מגוון המקלחונים הרב המוצע היום לצרכן הישראלי. הוא הבחירה המועדפת על רבים, מטעמי נוחות ויופי, ומספק חוויה של רחצה איכותית, נעימה, חסכונית וכזו השומרת על חום המים. מקלחונים מסוג זה יהיו לרוב מותקנים מעל אגנית ייעודית למקלחונים אלו, המסייעת במניעה של בריחת מים מחוץ למקלחון, או לחילופין עם חומר מבודד מיוחד שלא מאפשר בריחת מים. ניתן לבחור במקלחון עשוי זכוכית בעלת טקסטורה ייחודית, עיטורים ותוספות ולשדרג מאד את מראה חדר האמבטיה.

א.א.א מקלחונים מזמינים אתכם להתרשם מעולם איכותי , ייחודי ויצירתי של מקלחונים בכלל, ביניהם גם מקלחון פינתי מעוגל, יפה, חדשני ועם אפשרויות לבחירת מקלחון בהתאמה אישית, עם עיצובים מרהיבים וזכוכית איכותית ותקנית.