מאמרים

מקלחון חזית

אתם מעוניינים במקלחון, הבנתם את היתרונות שלו ומחפשים אחד שיתאים לצורכיכם. ואז מתחילה הדילמה: איזה מקלחון עדיף? פתאום אתם מגלים שעולם המקלחונים  מלא וגדוש בסוגים ודגמים רבים של מקלחונים והמבחר מבלבל ואף מקשה על הבחירה. מקלחון חזי הוא אחד המקלחונים הפופולאריים ביותר, מאחר והוא לא רק משדרג באופן מרשים את מראה חדר האמבטיה, אלא יכול להיות מותקן ממש מעל האמבטיה עצמה.

עיצוב, אסתטיקה ומה שביניהם

עולם חדרי האמבטיה הולך ותופס תאוצה עיצובית. אם בעבר היה זה החדר האחרון בבית שקיבל איזו שהיא התייחסות, היום שונים פני הדברים לחלוטין. ציבור הצרכנים הישראלי הפנים את מה שבאירופה כבר יודעים מזמן: חדר אמבטיה חשוב הן מבחינה נפשית, בהיותו פינת המרגוע של כל אחד והדרך לשטוף את היום הארוך מעלינו. כמו כן, זהו החדר שנדרשת בו האסתטיקה הגבוהה ביותר בהיותו חדר שמשמש לצרכי נקיון, גוף ונפש. בעשור האחרון גילו רבים את יתרונות המקלחונים למיניהם, הן מהפן העיצובי והן מהפן האסתטי- מקלחונים כיום מגיעים בדגמים מרהיבים, אסתטיים ומאד נוחים לשימוש. בחירת מקלחון לחדר אמבטיה, גם ישן, משדרגת אותו מאד. בבתים חדשים רבים זו ההעדפה המובהקת של הצרכנים. השאלה הנשאלת עכשיו היא איזה מקלחון לבחור ומהו מקלחון חזית?

חזית מאוחדת

מקלחון חזית הוא מקלחון שהצבתו חוסכת מקום רב בחדר האמבטיה. זהו מקלחון המונח על גבי הרצפה, עם איטום מתאים שימנע נזילת מים על הרצפה. ניתן להציב אותו ממש במרכז חדר האמבטיה, בפינה או מעל האמבטיה עצמה, במקום הוילון הסטנדרטי והלא נוח. לרוב יהיה מקלחון חזית בעל דלת אחת הניתנת לפתיחה כלפי חוץ או פנים, או בעל שתי דלתות. אם בחרתם מקלחון חזית שיוצב מעל האמבטיה עצמה, חסכתם לעצמכם את מראה הוילון הסטנדרטי ושדרגתם את חדר האמבטיה פי אלף מונים. מקלחון חזית שממוקם מעל האמבטיה יהיה בעל דלתות הזזה שיקלו על הכניסה והיציאה. ניתן להזמין מקלחון חזית בהתאם לגודל חדר האמבטיה שלכם, עם זכוכית חלקה או מחוספסת, עם או בלי עיטורים וחריטות, עם סוגי דלתות שונים ובעיקר ליהנות מחוויית רחצה אחרת לגמרי.