מאמרים

מקלחון חזית הזזה

עולם המקלחונים הולך ומתפתח. מדי שנה יוצאים חידושים נוספים בתחום, עם מקלחונים מעוצבים, מתוחכמים, מפנקים ואיכותיים. זאת מאחר והדרישה והעניין במקלחונים רק הולך וגובר, ורבים מעדיפים להחליף את האמבטיה במקלחון איכותי, או להתקין מקלחון מעל אמבטיה ישנה, או פשוט להחליף את הוילון המסורבל במשהו חדשני ומודרני. אחד המקלחונים הפופולאריים ביותר הוא מקלחון חזית הזזה.

מקלחון חזית הזזה – מה זה אומר?

בשנים האחרונות הופכת חוויית הרחצה לדבר שכל אחד מאחל לעצמו. בנוסף לצורך הבסיסי של רחצה לצרכי נקיון והגיינה, מבקשים רבים להעניק לעצמם רגעים של נינוחות, רוגע ושלווה, במקלחת מפנקת המדמה ספא, חסכונית וכזו השומרת על חום המים לאורך כל הרחצה. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגיע לרחצה חווייתית כזו היא שימוש במקלחונים.

מקלחונים הם פריט שקבים מתחילים להכניס אותו לחדר האמבטיה שלהם. קיימים סוגים שונים, בעלי צורות וגדלים משתנים, המותאמים לחדר האמבטיה וגודלו וכן לטעמו האישי של כל צרכן. בין הפופולאריים ביותר מצוי מקלחון חזית הזזה. הסיבה לכך היא כי מקלחון כזה לא גוזל מקום רב מחדר האמבטיה וניתן להתקין אותו גם מעל האמבטיה עצמה. זהו מקלחון ישר ורבוע. במידה והוא מותקן מעל האמבטיה הוא יהיה עשוי משתי כנפיים, האחת לאורך האמבטיה והשנייה לרוחבה. הדרך האפקטיבית ביותר לפתוח אותו היא באמצעות דלתות הזזה, אחת או שתיים, לבחירתכם. ומכאן שמו, מקלחון חזית הזזה.

מי הזיז את מקלחון חזית ההזזה שלי?

כשמקלחון חזית הזה מותקן על גבי הרצפה, הצבתו חוסכת הרבה מקום בחדר האמבטיה. הצבתו מתבצעת עם איטום ייעודי, שמטרתו למנוע נזילה של מים החוצה ועל הרצפה. ניתן להציב אותו בכל מקום בחדר האמבטיה, בין אם בפינה או באמצע חדר האמבטיה לבחירתכם. כאמור, הכניסה והיציאה ממנו תתבצע על ידי דלתות הזזה הנפתחות לצדדים ולא גוזלות מקום.

אם יש לכם התלבטות בנגע לבחירת המקלחון האידיאלי עבורכם, אתם מוזמנים לקבל יעוץ וליווי של אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מחברת א.א.א מקלחונים. החברה פועלת מעל עשרים וחמש שנה לשיפור חווית הרחצה בכל בית, עם מקלחונים איכותיים, מיוחדים ומסוגננים, בגדלים סטנדרטיים או בהתאמה אישית.