מאמרים

טיפים לתכנון ולבחירת מקלחונים

טיפים לתכנון ולבחירת מקלחונים

חברת אא מקלחונים עוסקת בתחום המקלחונים והזכוכית למעלה מ-25 שנה וריכזה עבורכם מספר טיפים שכדאי לקחת בחשבון בתכנון ולפני שבוחרים במקלחון המתאים עבורכם:

  • בתכנון הוספת מקלחון לחלל המקלחת יש לתכנן מקום של לפחות 80*80 ס"מ עבור מקלחון סטנדרטי. 
  • ניתן להזמין מקלחונים מעוצבים בהתאמה אישית ובגדלים שונים בהתאם לעיצוב הנדרש ולמקום אותו תרצו להקצות עבור המקלחון. 
  • חשוב לבדוק מראש ולבחור בין מקלחון פינתי או חזיתי ובמנגנון פתיחת הדלתות- מקלחון הזזה או מקלחון צירים עם דלתות שנפתחות פנימה או החוצה.
  • לחלל אמבטיה קטן ממומלץ מקלחון עם דלתות הזזה, יתרון-  אין צורך במקום נוסף לפתיחת הדלתות. חסרון- דורש יותר תחזוקה וניקיון של הגלגלים והמסילות של הדלתות. 
  • לחלל אמבטיה גדול מומלץ מקלחון עם דלתות כנף שנפתחות כלפי חוץ, יתרון- דורש פחות ניקיון ותחזוקה, חסרון- דורש חלל נוסף ופנוי לפתיחת הדלתות.

מקלחון- בטיחות

  • חשוב לתת את הדעת על ניקוז המים במקלחון ולתכנן שיפוע שיספיק לניקוז המים בכדי למנוע צבירת שלוליות קטנות במקלחון העלולות לגרום להחלקה במקלחת. 
  • בתכנון המקלחון מומלץ לבחון הוספת ריצוף שמונע החלקה. לשם כך לא חייבים להחליף את כל ריצוף המקלחת וניתן לרכוש אריחים להדבקה רק בתוך חלל המקלחון. מומלץ ביחוד למניעת החלקה עבור ילדים קטנים או מבוגרים. 
  • חשוב לבדוק את משך התקופה וסוג האחריות הניתנת על המקלחון ולחפש את הטבעת תו התקן הישראלי. ההטבעה אמורה להופיע על כל לוח זכוכית ולהבטיח בכך תקן של חיסום הזכוכית. לעובי הזכוכית משמעות רבה וחשוב להבין אותה בעת קבלת החלטה על עובי מסוים של מקלחון.

 

צוות החברה שמח לעמוד לשירות הלקוח ולהעניק ייעוץ מקצועי ואמין ,ללוות את הלקוח משלב התכנון ועד לייצור וההתקנה, באמצעות ציוד חדיש וממוחשב לעיבוד זכוכית ולעיצובה.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון מקלחונים במבצע המוצגים באתר האינטרנט שלנו או ליצור קשר כדי לקבל ליווי צמוד מהתכנון ועד לבחירה והתקנת המקלחון המושלם עבורכם.

מחכים לראותכם בקרוב ולהציג בפניכם את קולקציית המקלחונים הייחודית שלנו.

 

צוות אא מקלחונים.

 

למאמרים נוספים:

א.א. מקלחונים – חווית רחצה מעולם אחר

מקלחון, אמבטיה או מקלחת מסורתית?

מקלחונים – חשיבות ההתאמה האישית