מאמרים

דלת מקלחון

על הוספת מקלחות לחדר האמבטיה כבר אין הרבה מה למר. רבים גילו את נפלאות ויתרונות המקלחון, המספק חוויית רחצה אחרת לגמרי, נעימה, איכותית וחסכונית, יחד עם יופי, שדרוג מראה חדר האמבטיה והקניית תחושה מרווחת יותר. כל שנותר לכל המשוכנעים הוא רק לבחור את המקלחון המתאים להם, לחדר האמבטיה שלהם ולצרכיהם, כמו גם בחירת הדלת המתאימה ביותר למקלחון. אז איך בוחרים דלת מקלחון?

דלת מקלחון – הצורך

בחירת דלת מקלחון, כמו גם בחירת המקלחון כולו נשענת על הצורך והציפיות שיש לכם מהמקלחון. למשל, אם יש בבית אנשים מבוגרים ומוגבלים בתנועותיהם, יתאים להם מקלחון שיש בו גם ידית אחיזה נוחה שתסייע להם להכנס ולצאת מהמקלחון ללא קושי. הדלת במקרה כזה תהיה אף היא מותאמת לצרכי המשתמשים, ומומלצת דלת הזזה בעלת כנף אחת או שתיים. באופן זה הפתיחה של הדלתות היא לצדדים ולא פנימה או החוצה, כך שיותר נוח להכנס למקלחון ולצאת ממנו. ניתן גם להוסיף שרפרף ישיבה קטן הממוקם בתוך המקלחון, כך שהרחצה תהיה נוחה יותר.

דלת מקלחון – ההעדפה

בחירת דלת מקלחון נשענת גם על העדפה אישית, האסתטיקה והמראה הכולל של המקלחון. כיום ניתן למצוא מקלחונים שכל החיבורים והברגים שלהם הם מוסתרים, כך שנוצרת תחושה של מקלחון צף ואוורירי, כולו שקוף וללא כל מחברים וחלקי אלומיניום. ניתן לבחור דלת מקלחון עם חיבורים נסתרים, ולהוסיף למראה המשפור של חדר האמבטיה.

התנאים

בחירת דלת מקלחון מושתתת גם על מגבלות אובייקטיביות. למשל, אם חדר האמבטיה שלכם קטן מאד והמקלחון המתאים ביותר לאותו חדר הוא מקלחון פינתי, כזה שלא יגזול מקום רב מחדר האמבטיה, גם דלת המקלחון צריכה להיות בהתאם למגבלות הקיימות, ובמקרה זה רצוי לבחור בדלת הנפתחת פנימה, בעל כנף אחת בלבד, כזו החוסכת מקום ונוחה לפתיחה ולסגירה. בנוסף, ניתן להזמין דלתות מעוצבות, לבחירתכם.

כמובן שבעת בחירת דלת מקלחון חשוב לוודא גם כי מדובר בדלת חזקה, עשויה זכוכית מחובת ועמידה בפני פתיחות וסגירות מרובות, כול טריקות.

א.א. מקלחונים מזמינים אתכם להיעזר בנסיון, בידע ובכלים העומדים לרשותנו ולקבל יעוץ מקצועי בבחירת דלת מקלחון. החברה, פועלת מעל עשרים וחמש שנה ביצור, יבוא ושיווק מקלחונים איכותיים בעלי תו תקן, יפים וייחודיים.