מאמרים

אמבטיונים- א.א מקלחונים

אמבטיונים איכותיים – משדרגים את פעולת הרחצה

 

הרחצה באמבטיה היא ללא כל ספק אחת מההנאות הקטנות של החיים אשר אף אחד אינו רוצה לוותר עליהן. אמבטיונים מאפשרים לכל אחד ליהנות מאמבטיה איכותית בצורה נוחה ואלגנטית. אפשר להתקין אמבטיון בכל חלל, כזה שישתלב בצורה מושלמת מבחינה אסתטית בחללים גדולים וקטנים. המרכז הישראלי למקלחונים מציע לכם מגוון רחב של אמבטיונים מסוגים שונים אשר יכולים לשדרג את חווית הרחצה בצורה מקסימלית.
 
למי שחושב שאמבטיון הוא לוקסוס של המעמד העליון כדאי מאוד להתעניין באמבטיונים של אא מקלחונים. כאן תוכלו לרכוש אמבטיונים ישירות מן היצרן לצרכן ולחסוך את דמי התיווך הגבוהים שגובות חנויות למקלחונים אחרות. באופן כזה הופך אמבטיון למשהו שכל אחד יכול להרשות לעצמו מבלי לוותר על האיכות והאמינות אשר מאפיינות את אא מקלחונים.
 

מהם היתרונות של אמבטיונים מעוצבים?

 

אמבטיון הוא למעשה אמבטיה אשר מוקפת בזכוכית, כמו מקלחון שבו משולבת אמבטיה. הזכוכית האטומה מונעת באופן מוחלט מן המים להרטיב את החלל בו נמצא האמבטיון, וכך ניתן לשלב למשל אמבטיונים בחללים גדולים ואלגנטיים ללא כל בעיה. אא מקלחונים מאפשרים לכם לבחור מבין קולקציה מפוארת של מקלחוני זכוכית ואמבטיונים ברמת עיצוב עליונה. מקלחוני הזזה, מקלחונים פינתיים ואמבטיונים צריכים לעמוד בכל התקנים המחמירים של מכון התקנים, ולכן חשוב מאוד לרכוש אותם אך ורק במקום כמו אא מקלחונים אשר מעניק לכם אחריות כוללת של עשר שנים (בנוסף לאחריות של שלוש שנים על שבר).
 

חברת אא מקלחונים שמה לעצמה כמטרה עליונה את שביעות הרצון של הלקוח ומשום כך תוכלו למצוא כאן מענה לכל שאלה או דרישה מיוחדת, ליווי צמוד משלב העיצוב והתכנון ועד להתקנת האמבטיון, וכמובן שפע של אפשרויות לתוספות ושדרוגים של אמבטיונים מעוצבים נהדרים.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון אמבטיונים המוצגים באתר האינטרנט שלנו.

 

לתיאום פגישה ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון 03-6034060 או שהשאירו פרטים בצור קשר

.ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם

.נשמח לעמוד לשירותכם, צוות אא מקלחונים