מאמרים

אמבטיון

אמבטיון לחדר האמבטיה זו בחירה נכונה

 

קניתם לא מזמן דירה חדשה ואתם עובדים היום על השיפוץ שלה? אם כך, מומלץ לא לשכוח להתייחס גם לשיפוץ חדר האמבטיה, כי אין משהו נעים יותר מאשר להיכנס לחדר אמבטיה שיש בו אמבטיון מהודר ויפה במיוחד. אמבטיון זו אופציה שהרבה אנשים בוחרים בה בשנים האחרונות, ובצדק, כיוון שהאמבטיון זה שילוב בין אמבטיה קטנה ובין מקלחון, כך שהוא יכול להיות מאוד נוח לשימוש. גלאסיקה- א.א מקלחונים זו החברה שבה כדאי לכם לבדוק את העיצובים השונים של אמבטיונים וגם של מקלחונים, כי בחברה זו יש אופציות רבות ומגוונות שיכולות להתאים לכל חדר אמבטיה.

אמבטיון נותן לכם אפשרות בחירה

 

התקנה של אמבטיון בחדר האמבטיה זה רעיון מוצלח כי למעשה פעמים רבות הוא יותר מרווח לעומת מקלחון, כך שאם אתם אוהבים לבלות יותר זמן במקלחת, זה יכול להיות נוח עבורכם. כמו כן, כדאי לדעת שיש היום אמבטיונים בגדלים שונים, כך שתוכלו להתאים לחדר האמבטיה המחודש שלכם איזה אמבטיון שתירצו ובאיזה גודל שיוכל למצוא חן בעיניכם. חשוב להשקיע בעיצוב של חדר האמבטיה כי בסופו של דבר לא רק בני הבית נכנסים לשם, אלא גם האורחים, ולכן החדר הזה צריך להיות מרשים לא פחות מאשר הסלון שבו אתם מארחים את כל החברים שלכם.

אמבטיון איזה עיצוב מתאים לכם?

 

כשבוחרים אמבטיון או מקלחון לחדר האמבטיה צריך להתייחס לא רק לגודל ואפילו לא רק לחומרים שמהם עשוי האמבטיון, כי צריך לשים לב גם לעיצוב. האם אתם מעדיפים עיצוב מודרני עם קווים חלקים ונקיים או שאתם רוצים עיצבו עתיק יותר? תוכלו ליצור לכם סוג של פינת ישיבה בתוך האמבטיון ותוכלו אפילו להוסיף לו אפקטים שונים של אורות ושל האזנה למוזיקה בזמן המקלחת, כך שאין ספק שהיום האופציות הן רבות. לכן מומלץ להתייעץ עם מי שמבין בתחום, כמו אנשי המקצוע של א.א מקלחונים, כי הם יוכלו לעזור לכם לבחור איזה אמבטיון יוכל להתאים לחדר האמבטיה שלכם בצורה הטובה ביותר. חדר רחצה מעוצב הוא חדר שנעים להיכנס אליו ולכן מומלץ להשקיע בשיפוץ שלו.